Contact

Neem contact met ons op

Diamantweg 64
5527 LC Hapert
Postbus 204
5530 AE Bladel, Holland

 

Tel: +31 (0)497 38 59 59
info@vdhtransport.eu

Contactinformatie per afdeling

Algemeen

Naam Afdeling Direct telnr Mailadres direct
Niels van der Heijden Warehouse Manager  +31(0)497-760778 niels@vdhlogistiek.eu
Hans Dickens Hoofd planning +31(0)497-760775 hans@vdhtransport.eu
Maud Remijsen Personeelszaken +31(0)497-229028 maud@vdhtransport.eu
Edwin de Laat Kwaliteitsmanager +31(0)497-760769 edwin@vdhtransport.eu

Transport Benelux

Naam Afdeling Direct Telnr Mailadres direct
Arjan Daris Distributie Nederland +31(0)497-760776 arjan@vdhtransport.eu
Frank Rommers Distributie België+Luxemburg +31(0)497-760777 frank@vdhtransport.eu
Ludo Verhagen LTL/FTL Benelux +31(0)497-760768 ludo@vdhtransport.eu
Frank Vlaskamp Order-entry/Customer service +31(0)497-760779 planningnl@vdhtransport.eu
Jolanda Timmers Order-entry/Customer service +31(0)497-229023 planningnl@vdhtransport.eu

Transport Duitsland

Naam Afdeling Direct telnr Mailadres direct
Koen de Nijs Planning Duitsland export +31(0)497-760775 koen@vdhtransport.eu
Arno Somers Planning Duitsland import +31(0)497-760766 arno@vdhtransport.eu
Joep Siemerink Order-entry/Customer service +31(0)497-760775 joep@vdhtransport.eu

Forwarding (Expeditie)

Naam Afdeling Direct telnr Mailadres direct
Freek van Beek Expediteur +31(0)497-229020 sales@vdhtransport.eu
Sandra Thoenissen Expediteur +31(0)497-229026 sandra@vdhtransport.eu
Niek Panjoel Expediteur +31(0)497-229027 expeditie@vdhtransport.eu

Administratie

Naam Afdeling Direct telnr Mailadres direct
Algemeen Boekhouding +31(0)497-385959 administratie@vdhtransport.eu
Anja van Hoof Palletadministratie +31(0)497-760763 anja@vdhtransport.eu

Verkoop

Naam Afdeling Direct telnr Mailadres direct
Ad Daris Verkoop buitendienst +31(0)497-229021 ad@vdhtransport.eu
Marc Buskens Verkoop buitendienst +31(0)497-229025 marc@vdhtransport.eu
Freek van Beek Verkoop binnendienst +31(0)497-229020 sales@vdhtransport.eu